05. 2014
Pole potencjalne, kurator Michał Ciesielski, artyści biorący udział: Michał Bałdyga, Anna Maria Brandys, Tadeusz Kalinowski, Pawerł Kula, Dobrosława Nowak, Zygmunt Rytka, Zbigniew Taszycki, Weronika Teplicka


04. 2014
zMowa botów, artyści biorący udział: Roman Bromboszcz, Tomasz Misiak, Łukasz Podgórni, Leszek Onak, Piotr Płucienniczak, Mirontee


03. 2014
Welcome to the Dollhouse, wystawa Małgorzaty Maciaszek


03. 2014
Pętla, wystawa Tomasza Drewicza


02. 2014
Wszystko i nic, wystawa Agaty Michowskiej


01. 2014
Wymiary zmienne, wystawa Sławomira Sobczaka


11. 2013
2m2 mody, kurator Paweł Żukowski, artyści biorący udział: Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik, Łukasz Ziętek, Karol Grygoruk, Sebastian Cviq, Diana Lelonek i Mateusz Cyrankowski, Iza Grzybowska, Kuba Dąbrowski, Adam Pluciński, Weronika Ławniczak, Magdalena Ławniczak, Marcin Kempski, Agata Pośpieszyńska


10. 2013
Monster, wystawa Marzeny Czanieckiej


06. 2013
Muzeum psów, wystawa Michaliny Mistrzak


05. 2013
Godząc się, wystawa Maji Muciek


05. 2013
do you speak polish?, wystawa Katarzyny Novak


05. 2013
Głos i fonem, artyści biorący udział: Joanna Adamczewska, Roman Bromboszcz, Małgorzata Dawidek-Gryglicka, Tomasz Wilmański, Tomasz Misiak, Łukasz Podgórni, Leszek Onak


04. 2013
myekrany, wystawa Dawida Szafrańskiego


04. 2013
przestrzeń, wystawa Zbigniewa Taszyckiego


03. 2013
This Constant Happiness Kills Us, wystawa Pawła Żukowskiego


03. 2013
Rysowanie muzyki, artyści biorący udział: Andrzej Wasilewski, DanielKoniusz, Zorka Wolny, RomanBromboszcz, Tomasz Misiak, Patryk Daszkiewicz, Marek Rogulski


01. 2013
Utopia Inc, wystawa Ewy Kubiak


12. 2012
UNDERGROUND, wystawa Michala Aniempadystau


12. 2012
By Haruo, performance Kunichiro Bueno


12. 2012
How It's Made, wystawa Marka Glinkowskiego


11. 2012
Real Dream, wystawa Oto Skalicky


11. 2012
Porky Pat, wystawa Macieja Kozłowskiego


10. 2012
Domino, wystawa z udziałem: Roman Bromboszcz, Małgorzata Maciaszek


10. 2012
Depth Map, wystawa Piotra Janickiego


06. 2012
Ciśnienie, wystawa z udziałem: Roman Bromboszcz, Adam Ćwiek, Małgorzata Maciaszek, Urszula Szkudlarek, Wojciech Wroński


05. 2012
martwa natura, wystawa Moniki Pich


05. 2012
Czas Poznania, wystawa Iwony Przybyły


05. 2012
Loop, wystawa Agnieszki Piotrowskiej


04. 2012
Death Trip, wystawa Piotra Kurki


04. 2012
AVUNCULUS, pokaz filmmu wideo i telerozmowa z Alicją Żebrowską


04. 2012
Jeszcze bez tytułu, wystawa z udziałem: Jakub Czyszczoń, Piotr Łakomy, Kamil Strudziński, Dawid Misiorny


03. 2012
AVUNCULUS, pokaz filmu wideo i telerozmowa z Alicją Żebrowską


03. 2012
IL PLEUT - dzień dobry Panie Kostrowicki, wystawa Tomasza Wilmańskiego


03. 2012
performance Radiody


02. 2012
Czas świadomy, wystawa Michała Worocha


02. 2012
Harmonia Sfer, performance Adama Ćwieka


01. 2012
Social Media, wystawa Michała Brzezińskiego


01. 2012
Ramzes. Próba nawiązania kontaktu, performance Huberta Wińczyka


12. 2011
ELAPSE, wystawa Justyny Kabały


12. 2011
Reprezentacja Polski na biennale, wystawa Wojciecha Wrońskiego


12. 2012
Counting / Odliczanie, performance AVABAF


11. 2011
3 x nieskończoność, wystawa Marka Wasilewskiego


11. 2011
Calineczka. Tunel, performance Adama Kaczanowskiego